10 Ocak 2014

Deichmann Mağduriyetimi Gidermiyor

Deichmann yetkilileri ben, eşim ve ailem ile sürekli sizden alışveriş yapan bir aileyiz vede çok memnunuz. Taaki şu son olaydan sonra bayağı bir soğudum firmanızdan ve mağduriyetimin giderilmesini en ivedi şekilde talep ediyorum. Gelelim konuya, sizden aldığım botu sadece 1 gün giydim ve ayağımın her yeri su topladı. Bir daha da giyemedim.


Ayağıma vuruyor Forum Ankara mağazanızdan almıştım ve oradaki arkadaş daha sonra açar ve düzelir demişti ama düzelmedi. Şimdide korkudan giyemiyorum. Mağazadaki arkadaş ise giyilmiş ürünü değiştiremeyiz yapacak bir şey yok dedi ve botum evde kutusu ile durmakta bu konu ile ilgili derhal bir işlem yapmanızı ve mağduriyetimin giderilmesini sizlerden talep ediyorum.

Rıza 152 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi16 Ocak 2014

    2226577 Numaralı şikayet hakkında: Kullanılmış ürünlerde direkt değişim yapılamadığını belirtmek isteriz. Ürünle alakalı problemin detaylı kontrolünün sağlanması için ürünle ilgili inceleme kaydının oluşturulması hakkında mail yolu ile gerekli yönlendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön