Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Deichmann Mağduriyetimi Giderin Lütfen

profile
02 Haziran
289

21.08.2022 Ağustos ayı tarihinde Edirne Deichmann mağazasından aldığım Puma ® marka beyaz spor ayakkabı çok giymediğim halde, İç astarda topuk kısmına denk gelen yerden iç kısımda deformasyon oluştu. Bu nedenle değişim talebinde bulundum İncelemeler sonucu üretim hatası olmadığı değişime uygun olmadığı söylenildi. İç astar kalitesi iyi olmamasından dolayı bu kadar kısa sürede deformasyon oluştu. Bir çok ayakkabı markası kullanmama rağmen böyle bir durum ile ilk kez karşılaşmadım. Lütfen mağduriyetimi giderin Ayakkabıyı kullanamıyorum Ayağımın arka kısmına vuruyor.

Deichmann Logo
02 Haziran 17:23

Benzer Şikayetler

1

Deichmann Ayakkabı Kalite Sorunu

profile
2 hafta önce
315

01.06.2023 tarihinde İstanbul Optimum Deichmann'dan adidas marka ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 24.08.2023 tarihinde topuk kısmının iç astarında açılma oldu. Ayakkabıyı götürdüğümde faturam olmadığı için sistemde veri tutmadıklarını ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Banka hesap ekstremden bulmama...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Deichmann Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 8 dk 31 sn
Benzer Şikayet Yaz