14 Ocak 2015
Yorum Yap
#2973644

Deichmann Kusurlu Ürün!

Eşim 14.10.2014 tarihinde Gaziantep Deichmann mağazasından highland Creek model bot aldı. Ürün waterproof özellikli. Faturayı verirken eşime su geçirmez özelliğinin 6 ay garanti de olduğunu bir sorun olursa getirmelerini söylüyorlar. Bot su geçiriyordu ve sol ayak boğum kısmında ki deri de patlamıştı.


İstanbul Torium AVM' de Deichmann' a iki kez incelenmesi için verdik ama kullanıcı hatası deyip geri çevirdiler. Deri de ki yırtılma ayakkabının katlanma yerinde bile olmamasına rağmen kabul etmediler. Diğer sorun içinde Deichmann'ın su geçirmez özelliği vermediğini söylediler. 10 kerede olsa geri göndereceğim yok böyle bir terbiyesizlik!

Derya Derya 1.866 Okunma

Cevaplar

  • Derya'nın Teşekkür Mesajı17 Ocak 2015

    Şikayetimi yazdıktan 2 gün sonra sorun çözüldü. Teşekkür ederim fakat keşke böyle şikayetlere gerek kalmadan müşterilerinizle böyle ilgilenseydiniz. Umarım bundan sonrası için şikayetlere gerek kalmadan sorunlarınızı çözersiniz.

  • Deichmann Temsilcisi14 Ocak 2015

    2973644 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Müşterimizle şikayetini ortadan kaldırmak adına iletişime geçilmiştir. Ürünle alakalı detaylı kontrol sağlanarak en kısa sürede kendisi bilgilendirilecektir. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler