29 Nisan 2013 #1769281

Deichmann Kusurlu Malın İadesini Yapmıyor!

Sakarya ada avm den 27 04 2013 tarihinde aldım almaz olaydım. ayakkabının bir tekini denedim 36 numara oldu. Satış elemanına almak istediğimi söyledim bana kutu ile bir yeni ayakkabı verdiler. evde ayakkabıyı giydim fakat 2 side 36 numara olmasına rağmen sol teki 1 numara büyük.


Hemen ertesi gün geri götürdüm değiştirmek istediğimi söyledim başka 2 tane denedim onlarında durumu aynı idi herhangi bir ayakkabı denedim o öyle değildi iade etmek zorunda kaldım fakat peşin ödememe rağmen bana para iadesi yapılamayacağını söylediler. bir teki büyük olan ayakkabıyı geri verdiler.

Sevgi 83 Okunma

Cevaplar

 • Sevgi27 Temmuz 2013

  yani benden yine alışveriş yapmam isteniyor kendilerine mecbur bırakıyor.ben 3 adet daha ayakkabı denedim 3 de aynı idi diyorum.bumu çözümünüz.

 • Sevgi27 Temmuz 2013

  birdaha kapısının önünden geçmem herkesede söylüyorum.

 • Sevgi01 Mayıs 2013

  ayıplı olması durumunda derken siz anlamadınız galiba ürünün sol teki sağ tekinden büyük. yani ayıplı malı iade ediyorum ben siz insanları kandırdığınızımı zannediyorsunuz. çözümünüz bu mudur yani sağolun almayayım.

 • Deichmann Temsilcisi30 Nisan 2013

  1769281 Numaralı Şikayet Hakkında: Müşterimiz ürünle alakalı yaşamış oldugu durumu mağazamıza ilettiğinde ürün kullanılmamıs oldugu için değişim yapılacağı kendisine iletilmiştir. Ancak kendisi ücret iadesi istemiştir. Ne yazaıkki para iadesi 4077 sayılı Tüketici koruma Kanunu gereğince yalnızca ürünün ayıplı olması halinde gerçekleştirilebilir. 3 yıl içinde kullanabileceği para kartı verilmiştir ancak müşterimiz kabul etmeyip mağazadan ayrılmıştır. Bilginize sunariz. Saygılarımızla, Deichmann TR Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön