28 Ağustos 2015

Deichmann İlk Ve Son Müşteri

Mağazadan aldığım ayakkabılar 15 gün sonra açılmaya başladı ve mağaza yetkilisi üretici firmaya göndereceklerini ve oradan gelecek bilgiye göre hareket edebileceklerini belirtmiştir. Ben ürünü bu firmadan aldım üretici firmadan almadım dememe rağmen kabul ettiremedim.


Eğer üretici kabul ederse faturada yer alan indirime giren terlikleri de işlem yapabilmesi için görmesi gerektiği gibi anlamsız bir gerekçe sunmuşlardır. Açıkçası ürünü değiştirmemek için her türlü mazereti sunmuşlardır. Ayakkabımı tamircide yaptırırım düşünceyle mağazadan ayrıldım. İlk defa alışveriş yaptığım mağazadan sıfır müşteri memnuniyetiyle ayrılmış oldum.

Fatih 3.175 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi28 Ağustos 2015

    . Değerli Müşterimiz, Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00 cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön