06 Mayıs 2013

Deichmann İlk Kullanımda Fermuarı Koptu!

Çocuğuma aldığım ayakkabı ilk fermuarı çektiğinde fermuar kırıldı. bana çok ters olan mağazaya gittim ve tadilat yapacağız 3 gün en geç 1 hafta sürer dediler ve aldılar ayakkabıyı. ancak 8-9 gün sonra çocuğumun ayakkabı ihtiyacı dolaysıyla tekrar mağazaya gittik ancak tadilattan gelmediği bana mesaj geleceğini falan söylediler.


Ben de bu ayakkabıyı iade edip buradan başka ayakkabı alacağımı söyledim ancak kabul etmediler. itiraz ettiğimde hakem heyetine başvuracağımı falan söylediler.


Ben çocuğuma almış olduğum ayakkabı hiç giyemeden (sadece kapının önünde ayakkabıyı giyerken fermuar kırıldı) ayakkabısız kaldım. hem ayıplı mal satıyorlar hemde beni mağdur ediyorlar. paramın iadesini istiyorum.

Osman 57 Okunma

Cevaplar

  • Osman18 Mayıs 2013

    şikayetimin neticesinde apar topar tadilat yapıp bana mesaj gönderdiler, ancak gerçektende apar topar olmuş fermuarı değişmişler ancak aynı fermura değil ve dikişi iyi yapamamışlar.. bende kabul etmedim ve yine 3-5 gün bekledim ve değişim kararı çıktı başka bir ürünle değiştim ancak o da defolu çıktı. ürünü alıp eve geldiğimizde kumaşında yırtık olduğunu fark ettik. ancak bir daha mağazaya gitmektense.. ürünü o şekilde kullanmaya karar verdik zira süreç nerdeyse 1 aya ulaşacaktı..

  • Deichmann Temsilcisi07 Mayıs 2013

    1781874 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimizle başvuru anında görüşülerek ürün tadilata yönlendirilmiştir. Kendisine süreç sonunda 03.05.2013 tarihinde ürünün mağazaa ulaşması ile birlikte sms ile bildirim yapılmıştır. Fermuardaki sorun kullanımla alakalı oluştuğu için tadilat önerilmiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön