31 Temmuz 2013
#1933457

Deichmann İç Tarafta Eskime!

Deichmann'dan 4 ay evvel almış olduğumuz Fila marka spor ayakkabı hafta da 1 gün giymesine rağmen ayakkabının arka iç tarafında eskime ve bunun akabinde ayakkabının içerisine konan sert plastik nesne ayak topuğunu yara eder hale gelmiştir. Ayakkabının gizli dikişleri sökülmüştür. Bu ayakkabıdaki hasar 40 günlükken geldi ama ben fazla önemsemedim çocuklarım ısrarı üzerine 24/07/2013 tarihinde bu şikayetimi bildirdim.


Mağazaya şikayetimi bildirdim. İşlemi yaptı size dönüş yapılacak dedi. 30/07/2013 tarihinde gelen mesajda ayakkabıdaki üretimden kaynaklı bir problem olmadığını yazarak onay verirsek tadilat yapacağını söylüyor. Ayakkabıdaki hasarı biz mi kestik de plastik ortaya çıktı. Bana bunu biri açıklasın.

Muharrem Muharrem 139 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi07 Ağustos 2013

    1933457 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Kullanımla alakalı fort kısmındaki deformasyon sonucunda oluşan durumlardan firmamız sorumlu değildir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

Ziyaretçi Yorumları