27 Ağustos 2014

Deichmann İade Almıyor

Dün Ankara Carrefoursa mağazasından eşime 2 adet ayakkabı aldık. Bugün eşim aldığı ürünlerden babet olanı giydiğini ve ayağında ayakkabının arkasının sertliğinden kaynaklı vurma olduğunu söyledi. Dün ürünü aldığımız kasadaki erkek arkadaş ürünün fişini atmamamızı 30 gün içerisinde değişiminin yapılabileceğini ifade ederken, bugün kasadaki bayan arkadaş iade etmek istediğimiz ayakkabının altına bakarak ayakkabıyı incelemeye göndereceklerini ve 5 gün içerisinde dönüş yapacaklarını ifade etti.


Kararları çalışandan çalışana değişiyor herhalde! Muamele hiç hoşumuza gitmedi. Ayakkabıyı evde giyerek vurup vurup vurmayacağını tespit etmek kadar komik bir bahane de beklemiyordum açıkçası.

Serkan 2.223 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi27 Ağustos 2014

    2650860 Numaralı Şikayet Hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerin dış ortamda kullanılmamış olması durumunda mağazalarımızda 1 ay içinde değişim yapılabilir. Kullanılmış ürünlerde üretimsel bir hata olup olmadığının kontrolü için ürünlerin incelemeye alınması gerekmektedir. İnceleme sürecinde detaylı kontrol sağlanarak tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön