22 Şubat 2013

Deichmann Garantiye Girmeyen Problem!

Deichmann'da 4 adet ayakkabı aldım.Birinde problem çıktı Malatya Parkta bulunan satış mağazasına götürdüm. İlgilendiler merkeze gönderdiler Botun tabanında yırtılma vardı. kabul görmedi hocam isterseniz biz tamir edelim dediler neyse tamir ettik tabii fark edilen bir onarım bir kaç hafta geçmedi bu sefer diğer teki aynı yerden gitti. tabii eski dikilen yerde açılmıştı.

Neyse götürdüler merkez bunun garantiye girmeyeceğini söylüyor.Ben şunu da önerdim verdiğim ücretin üstüne biraz ekleyip farklı bir üründe alabileceğim önerisinde bulundum ama bunu da beceremedi bu firma.Bir 6 ay garanti veriyorlar . Ürün kodu:376 120 .

Tahir 82 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi28 Şubat 2013

    1648357 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Topuk kısmındaki yapışkan kısmından ayrılması yırtılmaya sebep olmuştur ve kullanım sonucunda oluştuğu için değişim talebi onay görmemiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön