09 Ocak 2015

Deichmann Garanti Bir İşe Yaramıyor

Deichmann Batman Şubesinden bir adet Nike spor ayakkabı aldık. 2-3 ay sonra her iki çiftinde fileleri yırtıldı. Garanti kapsamında incelemeye gönderdik ve red cevabı geldi. Aldığımız ayakkabıyı inceleyen firma Nike değil Deichmann imiş. Bu durumda adamlar kendilerini denetlemiş oluyorlar tabi ki red cevabı gelecek.


Hatta ben incelendiğine de inanmıyorum, müşteriyi 15 gün bekletip reddedildi diye aradıklarını düşünüyorum. Tüketici hakem heyetine başvurumu yapıyorum yarın. Tekrar incelemeye göndermek istediğimde reddettiler ve verdikleri rapor imzasız kaşesiz bir şey. Personelin bizi dövmediği kaldı.

Selahaddin 1.330 Okunma

Cevaplar

  • Selahaddin14 Ocak 2015

    Bugün dilekçemi hazırladım ve geç olduğu için yarının tarihini attım, sabah tüketici hakem heyetine gidecektim ki Deichmann'dan telefon geldi ve müşteri memnuniyeti için aynı tutarda hediye çeki teklif ettiler. Güzel bir jest ama genel merkezdeki bayanın telefonda benimle bağırarak konuşmasını ve alaycı ifadelerini asla unutmayacağım. Ayrıca şubedeki elemanın ters cevapları ve haklarımızı engellemesini de unutamam. Bunların hepsini bir kenara bırakıyorum ve garanti sisteminizi beğenmediğim için asla bir daha sizden alışveriş yapmayacağımı bildiriyorum. satın aldıktan sonra yüzünüze gülen ve ürünün arkasında duran bir firma arayan müşteriler Deichmann'dan uzak dursun!

  • Selahaddin14 Ocak 2015

    Bir daha asla Deichmann!

  • Deichmann Temsilcisi09 Ocak 2015

    2959208 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz Müşterimizin ürünü ile ilgili inceleme süreci sonunda gerekli bilgilendirme kendisine yapılacaktır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön