08 Mayıs 2013 #1785305

Deichmann Derisinde Yüzülmeler Oldu!

09/02/2013 tarihinde Deıchmann ayakkabıcılık denizli teraspark avm den almış olduğumuz ayakkabı 60 gün gibi kısa bi sürede ayakkabının derisinde yüzülmeler ve dikiş iplikleri gevşemeye ve açılmaya tabanda erimeler ve yarılmalar oluştu. Deıchmann mağazası malı satarken bize 6 aylık garantisi var diyerek bizlere satış yaptı ancak biz bunu nisan ayının son haftasında mağazaya götürdük.


İncelemeye alınacağını belirttiler ve inceleme sonucu dedikleri bize kullanıcı hatası var diyerek ürünü değişim için kabul etmediler. Şimdi soruyorum bu spor ayakkabı ne için üretiliyor sadece süs olsun diyerek mi ? burada satıcı firmayı ve nike firmasından şikayetçiyim.

Erhan 64 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi09 Mayıs 2013

    1785305 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 204262 numaralı kayıtla inceleme alınan üründe kullanım sonucunda oluşan deformasyonlar ve tabanda erime oluştuğu gözlemlenmiştir. 4077 sayılı Tüketici Koruma Kanunu'na göre üründe sorun yaşandığı ilk anda kullanımı kesilerek bizlerle iletişime geçilmeli. Ancak ürün kullanımına devama edilerek üründeki sorunların devam etmesine yol açılmıştır. Bu sebeple ürünün değişimi onay görmemiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön