10 Nisan 2013
#1734624

Deichmann Deri Kopmaları Oldu!

13 Kasım 2013 tarihinde deichman trabzon form mağazasından 3 çift ayakkabı aldım aldığım ayakkabıların 1 çiftinde 3 ay sonra ayak uçlarında deri kopmaları ve bir tekinde taban yarılması oldu. faturayla beraber ayakkabıları mağazaya götürdüm mağaza çalışanları ayakkabıların fabrika hatası olduğunu ve büyük bir ihtimalle değişeceğini söyleyip gerekli muameleyi yapıp teslim aldılar.


Bir hafta sonra ayakkabıların fabrika hatası olmadığını söyleyen mesaj bana ulaştı hayal kırıklığına uğradım. oysa bugüne kadar Rizeli olmama rağmen Trabzona gidip bütün ailemin ve kendimin ihtiyaçlarını deichmanndan alıyordum bundan sonra asla alışveriş yapmam ve her yerde başıma gelenleri anlatıyorum.

Hakki Hakki 147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi12 Nisan 2013

    1734624 Numaralı Şikayet Hakkında: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler