08 Mayıs 2013

Deichmann Değişime Onay Verilmedi!

Geçtiğimiz aylarda Ümraniyede bir Avm içerisinde bulunan şubenizde bayan ayakkabı satın aldım. 6 ay garantili olduğu söylenildi. bir kaç ay sonra ayakkabımın uçlarında ve yanlarında açılmalar ve yan taraflarında bez olan kısımlarda yırtılmalar meydana geldi. ürünü kutusu ve fişi ile birlikte almış olduğum şubeye ilettim. şikayetlerimi belirttim.


Onlarda ürünü incelemeye gönderip 1 hafta içinde geri dönüş sağlayacağız dediler. 2 hafta sonra telefonuma şöyle bir mesaj geldi: 'değerli müşterimiz. incelemeye gönderilen ürününüzde üretimden kaynaklanan bir hata tepit edilmediğinden değişimi onaylanmamıştır. ürünü mağazamızdan inceleme fişiniz ile teslim alabilirsiniz. DEICHMANN Ayakkabıcılık.

Burcu 119 Okunma

Cevaplar

  • Burcu17 Mayıs 2013

    merhaba ürünü sadece işe gidip gelirken kullandım ve işe servisle evimden alınarak gidip geliyorum yani ürün haddinden fazla düzgün kullanıldı. yol yürümeden yapmur kar görmeden 5 ayda bu şekle gelen ayakkabı ben işe 2 vesait kullanarak gitseydim 2 ayda çöp olacaktı.bir daha sizden ürün almayı düşünmüyorum. müşteri memnuniyetiniz sıfır.

  • Deichmann Temsilcisi14 Mayıs 2013

    1786437 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimizin ürününde 5 aylık kullanımla alakalı oluşan yapışkan açılmaları garanti kapsamında değerlendirilerek bilgi verilerek tadilatı yapılmıştır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön