03 Şubat 2014 #2271541

Deichmann Değişim Yapmadı

Deichmann firması ürünün önceki incelemesinde ayakkabıyı dikip gönderiyor tepkimize karşı ürünü tekrar isteyip inceliyor. Bu seferde üretim hatasına rastlanamadığından dolayı ürününüzün değişimi onaylanmamıştır diyor.


Ben bu durumu kabul etmiyorum. O zaman ilk incelemede ayakkabıyı neden dikip gönderdiniz burada bir çelişki var demek ki hata kabul edilmiş ki ayakkabı dikilip gönderilmiş hata olmasaydı ürünün tadilatıda yapılmazdı.


Bu durumdan dolayı ben 59.90 tl ile zenginde olmam fakirde ama hakkımıda helal etmiyorum ve bu günden itibaren mağazanızdan bir daha alışveriş yapmayacağım ayrıca çevremdeki eşimi dostumuda bu konuda bilinçlenmeleri için bilgilendireceğim.

Mesut 215 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Evet doğrudur Deichmann firması tarafımı arayarak yapılan yanlışlığı düzelterek ürünü değiştirebileceğimi söylediler ve neticesinde mağazaya giderek ürünün değişimi sağlanmış ve sorun çözülmüştür.

  • Deichmann Temsilcisi03 Şubat 2014

    2271541 Numaralı şikayet hakkında: Konu ile ilgili müşterimizin şikayetini hassasiyetle değerlendirmek adına kendisi ile iletişime geçilmiştir. Yapılan yanlışlıktan dolayı üzgün olduğumuz iletilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön