14 Mayıs 2013 #1796730

Deichmann Değişim Sorunu!

07/04/2013 tarihinde istanbul armonipark avm den almış olduğum graceland bir babet ta bir ay solmadan hasar gördü ve kumaş olan babet yırtıldı. Almış olduğum günden beri hergün aynı ayakkabıyı giymiş olduğumu var sayarsak eğer masa başı bir işim olduğundan günde toplasanız 30 dak bile yürümemekteyim.


Ayakabıyı almış olduğum mağazaya iade ettim fakat bugün gelen bilgilendirme mesajıyla sorunun üretimden kaynaklanmadığını ve değişimin red gördüğü tarafıma bildirilmiştir. Buna katılmıyor 1 ay bile kullanmamış olduğum ayakkabının değişimini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuruda bulunacak hakkımı arayacağım!

Nilgün 87 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi20 Mayıs 2013

    1796730 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 99464 numaralı fiş ile yapılan incelemede ürünün dış fort kısmı sıfır taban bir model olduğu için kullanımla alakalı aşınma olduğu gözlemlenmiştir. Kullanımla alakalı oluşan deformasyonlar değişim sebebi değildir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön