08 Nisan 2013 #1730726

Deichmann Çantanın Taşları Düşmüş!

Ben deichmanın daimi müşterisiyim. geçen hafta manisa magnesia deichman şubenizden çok beğenerek püskül püskül taşlı bir çantanızı aldım az para da vermedim 45 tl olan bu çanta 20 tl lik bir çantadan farksız. Eve gider gitmez 1-2 taşının olmadığını farkettim. durumu mağazadaki bi çalışana anlattım.


Sonrasında yönetici ya da sorumlu olan o bayan hiçbir şekilde sorunumla ilgilenmedi. Aksesuar garantimiz yok bizim dedi. Peki ben bu çantayı alalım 4 gün oldu bakın taşlarından bazıları yok dediğimde taşları vardı mağazadayken o yüzden biz sorumlu olamayız dedi. peki değişim yapsanız dedim kullanılmış malı alamayız dedi. çalışanlar müşterinin sıkıntısına duyarlı olmalı.

Başak 83 Okunma

Cevaplar

  • Başak20 Nisan 2013

    faturamı gösterdiğimde onun yalnız ürünü aldığıma dair olduğunu hiçbir işe yaramayacağını söylerken,,,,ürünü bırakmak istediğimde almazken şimdi tam tersininin iddia ediliyor olmasına şaşmak lazım....ne güzel uyduruyorsunuz ya..

  • Deichmann Temsilcisi11 Nisan 2013

    1730726 Numaralı şikayet hakkında: Müşterimiz mağazaya gittiğinde uygun aksesuar kontrolü için ürünü bırakabileceği kendisine iletilmiştir. Ancak müşterimiz o anda ürünü kullanıyor olduğu için yardımcı olunamamıştır. Fatura ile beraber mağazamıza başvurulduğu takdirde gerekli ilgi gösterilecektir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön