13 Şubat 2013

Deichmann Botta Deformasyon Oluştu!

30. 12012 tarihinde aldığımız ve 20 gün sonra kullanmaya başlanan çocuk botunun ön üst kısmında deformasyon oluştu. Ürünü tekrar götürdük yetkililer büyük saygı ve alaka ile yaklaşıp merkeze göndereceklerini belirttiler.


Çok geçmeden arandık ve ürün aynen gelmişti. Hiçbir şekilde mağduriyetimiz giderilmeden ve verdiğimiz bedelin karşılığında hayalkırıklığı ile dönerek bir daha asla diyerek evimizin yolunu tuttuk.


Oldukça sempatik, albenili, dirençli gibi görünen botumuz sadece 5-6 kullanımda çok kötü hale geldi. Üstelik çocuğum bu botu sadece kapalı kreş ve otomobil ortamlarında kullandı, kötü kullanımın ve amaç dışı kullanımın ne olduğunu bilen bir insanım.

Ozge 52 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi18 Şubat 2013

    1628526 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimizin ürünü ile ilgili kendisi ile iletişime geçilerek incelemeye yönlendirilmiştir. Sorun en kısa zamanda çözülecektir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön