31 Ekim 2016 #6820971

Deichmann Balmumu Bakım ve Koruma Spreyi Ayakkabımı Mahvetti

Henüz iki hafta önce aldığım, 300 lira değerinde, %100 deri olan botumun bakımını yapmak için Deichmann mağazasından aldığım 10 liralık bakım spreyini kullandım. Kullanır kullanmaz koyu kahve olan botumun rengini açtı ve üzerinde lekelenmelere sebep oldu. Üzerinde tüm deriler için uygundur yazan ve kasa personeline danışarak aldığım 10 liralık bir ürün, 300 lira değerinde olan ayakkabımı mahvetti. Çarşamba günü tüketici hakları derneğine gidip tüm haklarımı öğreneceğim. Sonuç alamazsam kesinlikle dava edeceğim. 10 liralık bir ürün yüzünden 300 lira zarara giremem. Çok beğenerek aldığım, severek giydiğim bot ne hale geldi fotoğraflar ektedir. İkinci fotoğrafta orijinal rengi ve lekeyi, ilk fotoğrafta rengin nasıl açıldığını görebilirsiniz. Sonuna kadar savaşıp maddi manevi zararımı temin edeceğim. Tüm faturalarım mevcut bu süre içinde de severek aldığım botumu rafa kaldırmak zorundayım.

Ekrem 1.484 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem03 Kasım 2016

    31.10.2016 tarihinde yaptığım, 6820971 no. 'lu şikayete cevaben gelen mailde, kullandığım ürünün ayakkabımda yarattığı sorunlar, ayakkabımın yağlı deriden üretilmiş olmasına bağlanmıştır. ''ürünümüz hassas ve yüksek kaliteli düz deri ve süetler için kullanımı adına üretilmiştir. '' denmiştir. İşin komik yanı ise firmanın kendi internet adresinde satışını yaptığı aynı ürün için, ürün tanıtımına ekte de görebileceğiniz gibi ''Yağlı deri ve spor ayakkabılar için uygundur'' ibaresinin koymuş olmasıdır. Firma kalitesine yakışmayacak şekilde, bir müşterisi olarak beni yanıltmaya çalışmış ve bu şekilde mağduriyetimin üstünü örtmeye çalışmıştır.

  • Ekrem03 Kasım 2016

    31.10.2016 tarihinde yaptığım, 6820971 no. 'lu şikayete cevaben gelen mailde, kullandığım ürünün ayakkabımda yarattığı sorunlar, ayakkabımın yağlı deriden üretilmiş olmasına bağlanmıştır. ''ürünümüz hassas ve yüksek kaliteli düz deri ve süetler için kullanımı adına üretilmiştir. '' denmiştir. İşin komik yanı ise firmanın kendi internet adresinde satışını yaptığı aynı ürün için, ürün tanıtımına ekte de görebileceğiniz gibi ''Yağlı deri ve spor ayakkabılar için uygundur'' ibaresinin koymuş olmasıdır. Firma kalitesine yakışmayacak şekilde, bir müşterisi olarak beni yanıltmaya çalışmış ve bu şekilde mağduriyetimin üstünü örtmeye çalışmıştır. Firmadan gelen mail ve firmanın kendi internet sitesinden alınmış ekran görüntüsü ektedir.

  • Deichmann Temsilcisi31 Ekim 2016

    . Değerli Müşterimiz, Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00 cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön