13 Mart 2013

Deichmann Ayakkabı Tabanında Yaşanan Problem!

19. 01. 2013 tarihinde İzmir Forum Bornovadaki mağazanızdan 2 adet ayakkabı satın aldım. Çok az kullanmış olmama rağmen bir tanesinin tabanında açılma meydana geldi. Ayakkabı ile birlikte Optimumdaki şubenize başvurdum. Tabandaki sorunun fabrikasyon olabileceğini, (presden) mağaza personeli ile görüşüp, ayakkabıyı bıraktım.

Bana söylenen ayakkabının durumu ile ilgili bilgi verileceği (tamir yada değişim). Böyle bir bilgi tarafıma ulaşmadı, daha sonra mağazadan ayakkabımın tamir edildiği şeklinde bir mesaj aldım. Ben ayakkabımın tamir edilmesini değil, değiştirilmesini istiyorum. Çünkü benim onayım alınmadan ayakkabının tamir edildiği şeklinde aldığım mesaj ben de firmanıza karşı hayal kırıklığı yarattı.

Burhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi27 Mart 2013

    1683517 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön