21 Mayıs 2013

Deichmann Ayakkabı Deforme Oldu!

Ankara Anatolium mağazasından aldığım Nike marka koşu ayakkabısını 4 ay boyunca toprak dahi göstermeden koşu bandı üzerinde kullandım. Ayakkabı zamanla yan tarafında desen olarak yapılmış olan oyuk kısmından deformasyona uğradı. Bu konuyla ilgili izlenecek yolu sormak üzere mağazaya gittim.


Müdür yardımcısı olduğunu sonradan öğrendiğim arkadaş ben konuyu anlatırken teşhisi koymuştu "ayakkabının kesici birşeyle hasara uğratıldığı (çarpma şeklinde)" arkadaş da ki bu durumu o an anlamamış olmama rağmen ayakkabıyı mağazaya teslim edipte tam Bir hafta sonra çağrılarak fabrikadan da aynı cevabın gelmesi manidar oldu. Mağaza tarafıma kanuni geçerliliği olmayan bir kağıt parçasıyla vermesi de manidar.

Yaşar 187 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar22 Mayıs 2013

    sayın müşteri ilişkileri uzmanı şunu izah edermisiniz koşu ayakkabısıyla sadece koşmuş olmam sebebiyle ayakkabının deforme olması nasıl fabrikasyon veya üretim hatası olamaz, "üretimsel olmayan durumlarda ürün değişimi yapılmaz" demişiniz ürünün o halde tabiki fabrikadan çıkması beklenemez! fakat ürün satışını koşu ayakkabısı olarak lanse ederek yapıyorsanız bu şartlarada uygun olması beklenir.

  • Deichmann Temsilcisi21 Mayıs 2013

    1809527 Numaralı Şikayet Hakkıında: Üründe üretimsel bir hata bulunamamıştır. İnceleme raporları resmi evrak değildir standartlara uygun hazırlanmaktadır. Üretimsel olmayan durumlarda ürün değişimi yapılamaz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön