27 Ağustos 2013 #1978249

Deichmann Aksesuardan Sorumlu Değilmiş!

02. 08. 2013 tarihinde aldığım parmak arası bilek kısmı 4 sıra deniz kabuklu ayakkabıyı kızım 1 hafta giydi. 2 sıra boncuğu dökülünce ayakkabıyı geri götürdüm. Bana ayakkabı aksesuarlarından sorumlu değiliz dediler ve ürünü kabul etmediler.


Sayın Deichmann yetkilileri sattığınız malın ya arkasında durun yada hiç satmayın. Böyle yaparak müşteri kaybediyorsunuz. Kimse parayı sokaktan toplamıyor.

Gulay 71 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi05 Eylül 2013

    1978249 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ayakkabılarınızda çarpma ve sürtünmeden meydana gelen deformasyonlar ve aksesuar düşmeleri kullanıcı hatası kapsamına girmektedir. Bu sebeple değişimi onaylanamaz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön