10 Nisan 2013 #1736126

Deichmann 7 Aydır Ürün İnceleme Yapılmadı!

7 ay önce aldığım ayakkabıyı 10 gün içinde süetinin çabuk yıpranmasından dolayı geri verdim. "Gidin biz sizi arayacağız" dediler. 3 ay sonra tekrar gittim yine aynı şey "biz sizi arayacağız"
Bu hafta yeniden gittim paramın iade edilmesini istedim. ayakkabıyı bulamamışlar bile yine beni oyaladılar. Böyle iş yapmasın kimse arkadaşım.

Merve 49 Okunma

Cevaplar

  • Merve19 Nisan 2013

    Detaylı bilgiyi verdim. ama bana bilgi mesajı gelmediği halde gönderildiğini, ürünün bir hatası olmadığını ve üzerinden aylar geçtiği için imha edildiğini söylediler. Anlam veremiyorum bana haber verilmediği halde verildiğini ve 3 kez gitmeme rağmen bana size haber vereceğiz diye yolladıklarını, ama haberin bana 7 aydır ulaşmadığını anlamıyorum!!! Deıchmann kesinlikle müşteri memnuniyeti için bir şey yapmıyor. Ben madurum. kimse oradan ayakkabı alıp da madur olmasın!

  • Deichmann Temsilcisi11 Nisan 2013

    1736126 sikayet hakkinda: Müşterimizden konu ile ilgili detaylı bilgi istenmiştir. En kısa sürede değerlendirilerek dönüş sağlanacaktır. Bilginize sunariz. Saygılarımızla, Deichmann TR Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön