27 Nisan 2013 #1766028

Deichmann 2. Günde Parçalanan Çocuk Ayakkabısı!

23.04.2013 günü 3,5 yaşındaki oğlum için acil ihtiyacı nedeniyle aldığım deri ayakkabı sadece 2 gün giydikten sonra önleri parçalandı. 25.04 2013 günü iadesi için aldığım mağazaya götürdüğümde ise inceleme için İstanbul'a göndereceklerini sonucunun en az bir hafta süreceğini söylediler.


Ben tabi mecburen yeni bir ayakkabı almak zorunda kaldığım için ayrıca zarara uğratıldım. 2 günde parçalanan bu ayakkabının para iadesini ve ayrıca oyalayarak ne zaman sonuçlanacağı belli olmayan incelemeniz nedeniyle tekrar ayakkabı almak zorunda olduğum için zararımın tazminini istiyorum.

Nihal 55 Okunma

Cevaplar

  • Nihal07 Mayıs 2013

    11 gün sonra incelemeden dönen ayakkabı için değişim kararı alınmış, oysaki ben iade talebinde bulunmuştum. şimdi sizden başka bir ürün almak zorundayım belkide o da bunun gibi sorun çıkaracak, ayrıca bu zaman zarfında çoçuğuma yeni bir ayakkabı almak zorunda kalmıştım hem maddi hem manevi zararım oldu. hani müşteri memnuniyetiniz?

  • Deichmann Temsilcisi30 Nisan 2013

    1766028 Numaralı Şikayet Hakkında: Ürün inceleme sürecinde olduğu için net bir bilgi paylaşamıyoruz. Süreç tamamlandığında müşterimize dönüş yapılacaktır. Bilginize sunariz. Saygılarımızla, Deichmann TR Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön