21 Mart 2013
#1699533

Deichmann 1 Aylık Ürün Kullanıcı Hatası!

05.02.2013 tarihinde ata şehir optimum avm deki mağazanızdan aldığım ayakkabıda deforme yanlarda açılma ve yırtılma olduğu, ürünü mağazadaki personel arkadaşa teslim edip ürünün
incelemeye gönderildiği, firmanızın 1 hafta sonra mesaj ile göndermiş olduğu cevap herhangi bir fabrikasyon hataya rastlanmamıştır cevabını aldım.


1 aylık kullanmış olduğum ürünün yanlarında açılma deforme ve yırtılma olduğu zaman kullanıcı hatasımı oluyor bunu anlamış değilim. Firmanız ürünü sattıktan sonraki hizmeti müşteri memnuniyeti adı altında yapmadığı ve fabrikasyon hatasını kullanıcı hatası yapıp mağdur etmiştir. asıl önemli nokta ürünü sattıktan sonraki zaman. bu zaman firmanızın müşteriye vermiş olduğu değeri gösterir.

Kemal Kemal 154 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kemal30 Mart 2013

    Merhaba, Mudahalem olmuştur doğrudur. Ayakkabı da ilk başta yanlardan açılmaya başladı bende isimden dolayı vaktim olmadığından kendim tamir etmeye çalıştım. Sonuçta sizin firmanizin ayıplı olan ürünü tamir etmeye çalıştım ama ürün sadece yanları açılma degil daha sonradan iç taban çökmesi ve üründe deforme başladığından dolayı bir aylık hergün GIYILMEYEN ürünün bu hale gelmesindeki tek neden ürünün fabrikasyon hatası olduğudur. Iç taban hatasını kabul ediyorsunuz ve tamir öneriyorsunuz ama diğer hataları kullanıcı hatası diye kullanıcıya yüklemeye çalışıyorsunuz. bu durum müşteri memnuniyeti adı altında ürünü satayım sonra ürün ayipli çıkmış hatalı çıkmış müşteri uğraşsın. Ben o ürünü size tadilat yapın diye gondermedim hatanizi görün ve müşteriyi mağdur etmeyin diye gönderdim. Artık sizden müşteri memnuniyeti adı altında hiçbirşey istemiyorum istesemde yapamiyorsunuz zaten. Müşteriyi mağdur etmek icin ugrasiyorsunuz. Bir daha sizin magazanizdan alışveriş yapılmayacağını anlamış oldum. Arkadaşlarımı ailemi akrabalarımı tüm tanıdığım dostlarimi bu konuda uyaracagimi sizin magazanizdan alışveriş yapmamalari icin uyaricagim.

  • Deichmann Temsilcisi29 Mart 2013

    1699533 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ancak ürünlere müdahale edilmeden bize başvurulması gerekmektedir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

Ziyaretçi Yorumları