29 Nisan 2013 #1768303

Deichmann 1 Aylık Çanta Yırtıldı!

Kütahya Sera Deichmann şubesinden eşim için çanta aldık.1 ay bile olmadan çantanın saplarındaki metal bağlantı noktalarından dikiş hattı boyunca yırtılmaya başladığını farkettik. Ürünü 1 aylık süre dolmadan iade istemiyle aynı şubeye götürdük. Şube yetkilisi ürünü fabrikaya gönderip, gelen değerlendirmeye göre değişim yapabileceğini söyledi.


Gelen cevapta "Ürünün üretim aşaması ve sonrasındaki test değerleri normal sınırlar içerisindedir. Üretimden kaynaklı herhangi bir sorun tesbit edilmemiştir." ibaresi yer alıyordu. Bu çantayla herhangi bir ağır yük, pazar alışverişi veya kıyafet taşınmadı. Nasıl olur da bu kullanımla yırtılabilir. Ayıplı mal kapsamında Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Olgaç 144 Okunma

Cevaplar

  • Olgaç16 Mayıs 2013

    Ürünle ilgili bir gelişme olmamıştır. Firma sadece klasik bir cevap verip ayıplı malın ardında durmamıştır.

  • Olgaç02 Mayıs 2013

    Bu çantayla ağır yük taşınmamıştır, zaten çantanın yapısı buna uygun değildir. Normal gündelik hayatta kullanılan cüzdan, kişisel bakım ekipmanları ve telefon konulmuştur. Çanta ile pazar alışverişi veya market alışverişi ürünleri taşınmamıştır. Aşırı yüklü kullanım tanımı komiktir. Hukuki süreci başlatacağım.

  • Deichmann Temsilcisi02 Mayıs 2013

    1768303 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 178415 numaralı fişle icelenmiş olan üründe kullanım sonucunda oluşan yüzeysel soyulmalar ve kulp kısmında aşırı yüklü kullanımdan kaynaklanan bir sökülme olduğu sonucunda ulaşılmıştır. Sonuçla ilgili bir memnuniyetsizlik olması durumunda tekrar detaylı bir incelemee tabi tutulabilir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön