10 Şubat 2014

Deichmann Yeni Aldığım Ayakkabının Dikişleri Açıldı.

23 Aralık ta Isparta Iyaşpark AVM Deıchmann ayakkabı mağazasından yeğenime aldığım yeni sezon botun dikişlerinde açılmalar ve kenarlarında yırtılmalar oldu.27 ocak ta mağazaya götürdüm. 8 şubat ta sms ile cevap geldi. Üretim hatası yokmuş mağazadan geri alabilirmişim. 30 günde ( ki her gün aynı ayakkabı giyilmiyor,okul-ev. kar kış sokakta gezilmiyor) ne hatası oldu.

Garantisi var dediğiniz neydi? 3-5 ay kullanmış olsa zaten iade yapmam. Ama bu kadar kısa sürede deforme olan bir ürün sattığınızı düşünmek istemiyorum. Ürünü geri almayacağım. Ya para iadesi yapılsın ya da mağaza müşterilerine aldığınız ayakkabının 1 ay sonrası diye numune saklansın. Seri:102544.

Gülçin 354 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin 14 Şubat 2014

    bu kadar bu mevzu uzamadan memnun edilebilinseydi daha hoş olurdu. ürün alıp arkasından uğraşmak zahmetli oluyor..ürün almayı düşünürken ya bi daha problem olsa yine mi uğraşıcam dememeli müşteri. bi sıkıntı olsa satıcı halleder güveni olmalı alıcıda... geç kalınmış müşteri memnuniyetinin kıymeti yok.

  • Gülçin'in Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    teşekkür ederim...

  • Deichmann Temsilcisi11 Şubat 2014

    2284283 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann olarak değerli müşterimizin şikayeti dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafımızdan telefon yolu ile yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön