13 Kasım 2013

Deichmann Ürünleri Kasada Fiyat Değişiyor!

10 Kasım günü Bursa carrefour mağazanızda denediğim ayakkabının üzerinde 59, 95 yazıyordu. Yanında bir adette koruyucu boya alarak ayrıldım. 5 dakika sonra fişi kontrol ettiğimde fişte ürünün 69, 95 olduğunu gördüm. Fiyat farkı sebebiyle mağazaya döndüğümde ise, o ürünün 69, 95 olduğu, malın yurtdışından geldiği için farklı etiketleme yapılmış olabileceğini yada üzerindeki etiketin düştüğünü belirtmişlerdir.

O sırada yan kasada ödeme yapan başka bir müşteri de birebir aynı sorunu yaşamıştır. Aradaki 10 lira fiyat farkı önemli değil. Hatta orada farkı aldığımda Kasanızda bulunan Lösev'e bağışlayacağımı da belirttim fakat olumsuz yanıt alarak ürünü iade ettim. Bu kadar kolay müşteri kaybedilmemeli.

Erkan 175 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi15 Kasım 2013

    2112677 Numaralı şikayet hakkında: Mağazalarımızda böyle bir durumun yaşanmış olması üzücü. Değerli müşterimizin şikayeti hassasiyetle değerlendirilerek ilgili birimlere iletilmiştir. Böyle bir tutumun bir daha yaşanmaması için gerekli uyarılar yapılacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön