12 Şubat 2015

Deichmann Ürün Memnuniyetsizliği!

Yaklaşık bir buçuk ay önce firmadan bot aldım. Ancak aldığım botun bir ayda derisi soyuldu. Ürünü aldığım mağazaya götürdüm. Bir hafta sonra üründe imalat hatası olmadığı söylendi. Şimdi tekrar itiraz ettim ve incelemeye geri gitti. Öğretmenim ve okula servis ile gidip geliyorum. Buna rağmen botun derisinin soyulma sebebi nasıl kullanıcıdan kaynaklı olabilir? Üstelik garantisi bozulmaması için firmanın sattığı bakım ürününü aldım ve onunla temizliğini yaptım. Merak ediyorum bir insan ayağına su, toprak ve ya kar değmeden botun derisi nasıl soyulabilir hem de bir ay gibi kısa bir sürede?

Aysun 1.555 Okunma

Cevaplar

  • Aysun'un Teşekkür Mesajı15 Şubat 2015

    Firma şikayetimden bir gün sonra geri dönüş yaptı ve güzel bir şekilde ilgilendiği için teşekkür ediyorum. Ancak bundan sonra hiçbir ürününü kullanmayacağım ve buradan Deichmann kullanıcılarına ne yapı edin ayakkabınızın darbe diye geçen bölgeleri (burun kısımı) koruyun. Çünkü siz bir şey yapmasanız bile darbe bölgesi olduğu için kullanıcı hatalı oluyor.

  • Deichmann Temsilcisi12 Şubat 2015

    3042485 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili müşterimizin şikayetini hassasiyetle değerlendirmek adına kendisi ile iletişime geçilmiştir. En kısa sürede inceleme kayıtları kontrol edilerek dönüş yapılacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön