27 Ekim 2014

Deichmann Ürün Değişimini Yapmıyor.

19.10.2014 tarihinde 79.90 TL'ye aldığım 40 numara ayakkabıyı 1 gün boyunca iş yerinde giydim ve inanılmaz acı çekerek giydim. Ayak tabanım su topladı. Doğal olarak 41 numarasıyla değiştirmek için bugün Atlantis'teki mağazanıza uğradım. Durumu izah ettim kalıba gitse bile olmayacağını 41 numarasını almak istediğimi defalarca anlattım. Bana giyildiği için değişim yapamayacaklarını anlattılar. Sadece 1 gün iş yerinde giydim.

Ben bu ayakkabının sıktığını evde giyip mi anlayacaktım. Tam 1 saat bu durumu anlatmaya çalıştım hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. Ayrıca sinirden sesim yükseldikçe müdüründe bana sesi yükseldi. Yapılan muamele çok çirkindi. Evde süs olarak bekleyecek bu ayakkabı.

Rabia 1.526 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi28 Ekim 2014

    2778918 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Kullanılmış ürünlerde üretimsel bir hata olmaması durumunda değişim işlemi yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Değerli müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

  • Rabia28 Ekim 2014

    deıchman benim için bitmiştir artık..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön