30 Mart 2013

Deichmann Topuğu Eridi!

07.12.2012 tarihinde deıchmann ayakkabıcılık şirketinden seri m sıra no:029808 olan 1 çift bayan bot aldım.sözde kaliteli marka diye bu firmayı seçtik fakat daha 2 ay olmadan botların bir tanesinin topuğu kendi kendine eridi.kesinlikle ama kesinlikle ne bir darbe ne de başka bir şey var yani dışarıdan bir darbe veya herhangi bir şey yok.

Resmen topuk kendi kendine eridi. ya inanın bir darbe veya başka bir şey olsa sesimi çıkartmayacağım ama insan yanıltıldığı duygusuna kapılıyor. neyse firmaya 2 kere iade fişi ile ayakkabıları değiştirmelerini istedim ama firmanın cevabı aynen şu üretim hatası yok ya nasıl olur böyle bir cevap anlayamıyorum ama asla bir daha bu firmadan alışveriş yapmam!.

Serkan 97 Okunma

Cevaplar

  • Serkan08 Nisan 2013

    Kullanımla alakalı topuk erimesi ne demektir açıklarmısınız. Size hak vermek istiyorum lütfen yardımcı olun.Ya bu topuk ben nasıl yanlış kullanırımki erir ve ya niye bir tanesi erir niye ikisi erimez eğer ben yanlış kullanıyosam ikisininde erimesi gerekmezmi?Ben birine kezzap mı döktüm eridi ya ben diyorum ki ne bir darbe nede başka bir şey ayakabıları asite de sokmadım siz neden bahsediyorsunuz.Vereceğiniz bir çift ayakkabınızda değilim ama aldatılmak üzüyor insanı lütfen mantıklı somut,teknik bilgi resim le dönün iddanızı destekleyici lütfen.

  • Deichmann Temsilcisi04 Nisan 2013

    1715381 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Üründe kullanımla alakalı topuk erimesi oluştuğundan değişim olarak yardımcı olunamamıştır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön