24 Ağustos 2013

Deichmann Tadilat Sorunu!

Mayıs ayında Gaziemir Optimum Deichmann mağazasında ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 2 kere giydim. Yanlarından açılma yaptı. Aynı ay içerisinde tadilat için verdim. Almaya gittiğimde tadilatı yapılmamıştı. Değişimini istedim onaylanmadı. Tadilat için yine verdim bu sefer bazı yerleri yapılmış, bazı yerleri yapılmamıştı ve yapıştırmadan dolayı baya deforme olmuş ve gelişi güzel yapılmış mağazadaki yetkiliyle görüştüm.

Laubali tavırlarla ben İstanbul'a gönderirim beni ilgilendirmez falan dedi ve yaz sonundayız ama daha halen bir çözüme ulaşmadım. Ayakkabıyı aldım öylece duruyor bir kere giysem yapışan yerlerde açılacak böyle bir markaya yakıştıramadım. İlgilenmesini talep ediyorum.

Esra 91 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi29 Ağustos 2013

    1974460 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Ürün için uygun olan tadilat işleminin yapılarak gönderimi sağlanmıştır. Şuan müşterimiz tarafından teslim alındığı için farklı bir yorum getiremiyoruz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön