12 Temmuz 2013

Deichmann Sandaleti Bir Hafta Giyebildim!

11. 06. 2013 tarihinde İskenderun mağazasından almış olduğum sandaleti, 21. 06. 2013 tarihinde yanlardan açılma ve yırtılma sorunu nedeniyle mağazaya götürdüm. 077297 nolu arıza formu ile merkeze gönderilen ayakkabımda üretim hatası bulunmadığından, 10 günlük ayakkabıya tadilat önerdiler.

Kullanım hatası olmadığından emin olduğumdan tekrardan merkeze gönderdim ve yine aynı cevabı aldım. 39, 90 TL' ye aldığım ürünü ancak 3-5 kere giyebildim ve yapacak başka bir şey olmadığından tadilat yapılmasını kabul ettim, bundan sonra Deichmann mı asla!

Selen 98 Okunma

Cevaplar

  • Selen 15 Temmuz 2013

    deichmann mı , bir daha asla ne ben ne çevremdekiler !

  • Selen 15 Temmuz 2013

    işyerıne servis ile gidip ,gün içerisinde 50 mt bile yürümeyen masa başında ve ahşap zeminde çalışan biri olarak ve ayakkabıyı sadece 3-5 defa giymiş biri olarak soruyorum ,kullanım ve bakım uygulamaları kavramınız nedir ?

  • Deichmann Temsilcisi15 Temmuz 2013

    1896404 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimizle iletişime geçerek üründeki sorun iletilmiş ve kullanım sonucunda oluşan bu durumla ilgili tadilat bilgisi verilerek yönlendirilmiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön