28 Aralık 2013

Deichmann Pres Baskı Hatasını Müşteriye Yükledi!

10/12/2013 Tarihinde Gaziemir Optimum'daki Deichmann mağazasından aldığım memphis marka bot 2 gün dolu dolu kullanmadan açılma yaptı. En müsait zamanda mağazaya teslim ettiğim botlar İstanbul'a incelemeye gönderildi. Ertesi hafta aldığım mesajda üretim hatası olmadığı, onayım dahilinde (yani ücret karşılığı) tadilatını yapacakları yazıyordu.

Aynı numarayı aradığımda hatanın pres baskıda olduğunu, üretimden kaynaklı bir sorun olmadığı belirtildi. Göz göre göre kendi hatalarını kabul edip aynı zamanda inkar ediyorlar. Bu nasıl bir açıklamadır ben çok merak ediyorum, resmen pres baskı hatasını müşteriye yüklediler.

Kemal 170 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı02 Ocak 2014

    İncelemeye gönderilen ürünüm kısa bir incelenme sürecinden geçtiği için Deichmann tam bir teşhis yapamamış 2198219 nolu şikayet dilekçemden sonra gerekli olan detaylı inceleme yapılmış ve ürünün birebir değişimi tarafıma telefon yolu ile bildirilmiştir. Bunun üzerine 01/01/2014 tarihinde mağazaya giderek hatalı çıkan ürün karşılığında yeni ürünümü teslim aldım. Tekrar böyle bir sorunla karşılaşmamak umuduyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

  • Deichmann Temsilcisi31 Aralık 2013

    2198219 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann olarak değerli müşterimizin şikayeti dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafımızdan telefon yolu ile yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıstır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön