Deichmann Parçalanan Çizmeyle İlgilenmedi.

Banu Sezgin A. |

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım topuklu çizmeyi hamilelik ve bebeği kucağımda taşıdığım dönem boyunca hiç giymedim. Geçtiğimiz ay sadece 1 defa giydiğim güzelim çizme resmen üstümde parçalandı. Çizmemi görenler başıma ne geldiğini sorunca durumu fark ettim ve Marmara Forum Deichmann mağazasına gidip durumu anlattım, bana sürekli fatura sordular.

Faturayı taşınma sebebiyle kaybettiğimi sistemden bakmalarını rica ettim. Sistemleri sadece 6 aylık faturaları gösteriyormuş. Neyse çizmeyi incelemeye gönderdiler ve tabi ki sonuç alınamadı. Çok severek aldığım ve 2 yıl sonra sadece 1 defa giydiğim çizme çöplük oldu. Firmanın müşteri memnuniyeti falan düşündüğü yok. Bir daha asla alışveriş yapmam!

Etiketler :

Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu Sezgin A.
  14 Kasım
  12:12

  Arayip durumu öğrenip hic çözüm bulmadan gorusmeyi sonlandirdik. Ve yine sonuc değişmedi. Biri defa giymelik urunler satiyorsunuz demekki. Telefonda da soyledigim gibi ne asla bir daha sizinle calismayacagim

 • 14 Kasım
  11:59

  2822755 Numralı Şikayet Hakkında:

  Deichmann ailesi olarak ilginize teşekkür ederiz.
  Değerli müşterimizin şikayeti dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafımızdan telefon ile yapilmistir. Üründe üretimden kaynakli herhangi bir hata tespit edilmediğinden dolayı değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Deichmann TR,
  Müşteri İlişkileri