Deichmann Müşteri Memnuniyetsizliği!

Zeki B. |

Adidas Neo ürününü 120 TL ye aldım ayakkabının yüzeyi pamuklu olduğu için kararmada renk olmasını garantide karşılanmıyor diğer sorunlar karşılanıyor dendi bende sattıkları ayakkabı fıs fısı ve fırçasından aldım etti 120 tl ayakkabı 16 gün sonra sağ iç bağcık başlangıcın baş parmağa uzanan bir yırtık oluştu geri götürdüğümde merkeze göstereceğiz dediler.

Telefon numaramı aldılar 6 gün içinde mesaj atıcağız dediler mesaj atmadılar 7 gün sonra gittim ayakkabıya red cevabı gelmiş üstünde sadece bir imza red yazısı koymuşlar sonra rapor istedim bir 6 gün daha beklettiler microsoft exelden bir kağıt çıkarmışlar imza mühür hiç birşey yok ürünleri çok dayanıksız müşteri memnuniyeti 0!

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  15:21

  1782964 Numarali sikayet hakkinda:

  Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır.
  Üründeki sorun burun kısmında yırtılma ile sonuçanmıştır. Ve kullanımla alakalı oluşan bir durum olduğu için değişimi onaylanmamıştır.
  Bilginize sunariz.

  Saygilarimizla,

  Deichmann TR,
  Müsteri iliskileri