Deichmann Kusurlu Ürün İade / Değişim Sorunu!

Burcu M. |

Deichmann online mağazadan 20152*****6 sipariş numarasıyla, bot aldım. Ürünü 20 gün kuru havada kullandıktan sonra sol ayak on yapıştırma noktasından açılma yaptı. Ürünü Edirne margi şubeye götürdüm. Faturasını atmıştım, fakat mail fatura ve sipariş çıktılarını götürdüm. Ürünü inceleme için aldılar. Ürün incelemesi sonucu "değişim için faturanızla beraber mağazamıza bekliyoruz" mesajı geldi telefonuma. Şubeye gittim elimde sipariş çıktısıyla, merkezi onay gerektiğini anca yarın olacağını söylediler. Bugünse ürünü online şubeye kargolamam gerektiğini söylediler. Ben bu ürün için toplamdan 4 kere bu şubeye gittim, bu süreç de 10 gün sürdü. Sonuç sadece oyalama.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu M.
  02 Şubat
  00:01

  Müşteri hizmetleri UPS kargo ile adresten ürünü aldırıp kargoladım. Bugün 1 hafta bitti ama hiçbir geri dönüş yok. Müşteri hizmetlerine yazdım, kargo takip numarası istiyorlar.
  Adresten aldırdığım için ve karşı ödemeli olduğun için herhangi bir takip numarası da vermediler. Kayboldu kargo. Uğraşmaktan bıktım, 90 TL'lik ayakkabı için yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum. Ne büyük sorun oldu. Daha da o kargo bulunamazsa bir daha Deichmann ın önünden dahi geçmeyeceğim. Usandım.

 • Burcu M.
  21 Ocak
  15:03

  Firma yetkilileri tarafından arandım, çok hızlı geri dönüş oldu. Şubeden alıp ürünü online mağaza, Gebze depoya kargo ile göndermemi istediler. İlgilendikleri için teşekkür ederi.

 • 21 Ocak
  09:23

  .


  Değerli Müşterimiz,

  Deichmann ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Bildiriminizin en kısa sürede çözümlenmesi için başvurunuzla ilgili olarak
  Müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir.Ürün ve hizmetlerimizle ilgili
  her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi info-tr@deichmann.com
  kanalıyla yada 0 850 200 04 50 numaralı hattan hafta içi 09:00-19:00
  cumartesi 09:00 – 14:00 saatleri arasında bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Deichmann TR,
  Müşteri İlişkileri