05 Mart 2015

Deichmann İçine Su Alan Kışlık Ayakkabı!

Bir ay kadar önce Denizli'deki Deichmann'dan aldığım deri kışlık ayakkabı 2 haftalık kullanım sonunda en hafif yağışlı havada bile içine su almaya başladı. Ürünü iade etmek istedim. İnceleme sonunda (kışlık ve deri bir ayakkabı olsa da) su geçirmezlik garantisi vermediklerini ve ayakkabıyı geri almayacaklarını bildirdiler.

İnsanın kışlık bir ayakkabıdan beklentisi ne olabilir? Ayağını soğuktan ve yağmurdan koruması. Satış görevlileri ayakkabının bu anlamda işe yaramayacağını baştan söyleselerdi.
Bu firmadan bir daha kesinlikle alışveriş yapmamaya karar verdim.

Hacer 306 Okunma

Cevaplar

 • Hacer 24 Mart 2015

  Bakalım ilimizin Tüketici Hakları masası da sizinle aynı fikirde olacak mı!.

 • Hacer 19 Mart 2015

  Sonuç olarak firma, (sadece 2 hafta giyilmiş) deri ve kışlık ayakkabının su almasının olağan bir durum olduğunu ve bu konuda zaten bir garanti vermediklerini, iade kabul etmeyeceklerini bildirdi. Hala daha Deichmann dan ayakkabı satın almayı düşünenler lütfen dikkatli olsun.

 • Hacer 11 Mart 2015

  İletişime geçmek konusundaki hız ve olumlu yaklaşımınızı, sorunumu çözmek konusunda da gösterirseniz çok sevinirim.

 • Deichmann Temsilcisi05 Mart 2015

  3091983 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili müşterimizin şikayetini hassasiyetle değerlendirmek adına kendisi ile iletişime geçilmiştir. En kısa sürede inceleme kayıtları kontrol edilerek dönüş yapılacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön