29 Mart 2013

Deichmann Değiştirmemek Konusunda Israrlılar!

28.10.2012 de Flo marka ayakkabı aldım iki ay sonra sonra ön, üst ve yan kısımlarda soyulmalar meydana geldi 18.03.2013 tarihinde incelemeye gönderdiler. Dokuz gün sonra ''İncelemeye gönderilen üründe üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilememiştir, onayınız dahilinde tadilatı yapılacaktır'' diye bir mesaj geldi.

Müşteri temsilcisi ile 27.03.2013 tarihinde iletişime geçtim tekrar inceleyecekleri ve bana bilgi vereceklerini söylediler fakat dönmediler. 27.03.2013 tarihinde saat 17:00 civarında tekrar aradım soyulmaların kullanıcı hatası olduğunu söylediler öndeki soyulmaların benden kaynaklanabileceğini fakat yandakilerin ve üst kısımların nasıl olacağını sorduğumda cevap veremediler.

Hakan 72 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 01 Nisan 2013

    Ön taraftaki soyulmaların kullanıcı hatası olabileciğini yan ve üstteki soyulmaların nasıl olduğunu ve bu soyulmaların 2 ay sonra başladığını ve ayakkabının 2 sindede bulunduğunu bildirdim mantıklı bir cevap alamadım ben ilçede ikamet ettiğim için soyulma olduğunda hemen götürme imkanım olmadı ben o ayakkabıların değişimini talep ediyorum eğer değiştirmiyorlarsa soyulmaların fabrika hatası olmadığını ispatlasınlar. Bir kişinin bakıp bu sizin hatanız demesi beni ikna etmiyor.

  • Deichmann Temsilcisi01 Nisan 2013

    1712929 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Müşterimize kullanımla alakalı soyulmalar oluştuğu ve sorunu yaşadığı ilk an bizlere iletmesi gerektiği iletilmiştir. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön