13 Eylül 2014

Deichmann Değişim Yapmıyor.

4 Ay önce Aydın/Merkez Forum Deichman şubesinden Adidas nep gri-yeşil bir ayakkabı aldım , fakat ayakkabının yan taraftaki dikişleri açıldı ve ayakkabının yan tarafları, ucu kalktı bunu Deichman mağazasından biz göndereceğiz dediler. En fazla 7-10 gün arası dediler aradan 22 iş günü geçti ve telefonumu aradılar ve hepsine tüketici hatası dediler ve değişim yapmadılar .

Pazartesi tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Tamam hadi ayakkabının ucu kalkmış bu benim hatam olsun, hadi yan tarafları da kalkmış buda benim hatam olsun ama dikiş yerlerinin patlaması ve açılması her ne olursa olsun üreticiden kaynaklanıyor ve bu her mağazada böyledir..

Mert 723 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi15 Eylül 2014

    2688271 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann ailesi olarak müşterimize ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Müşterimize yardımcı olabilmek için kendisini belirtmiş olduğu numaradan kendisine ulaşılmaya çalışılmıştır. Müşterimize 15.09.2014 tarihinde ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Deichmann olarak değerli müşterimizin şikayetini en kısa sürede çözebilmek için e-mail yolu ile ürün ile ilgili detaylı bilgi talep edilmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda müşterimizin şikayeti değerlendirilerek kendisine dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön