17 Eylül 2013

Deichmann Değişim Yapılmadı!

2-3 hafta önce Deichmann'dan 3 al 2 öde ile 3 adet ayakkabı aldım. Ayakkabılardan bir tanesi hoşuma gitmedi. Değiştirerek başka bir şey almak istedim. Mağazada hala aynı kampanya da devam ediyordu bu arada. Ürün hiç giyilmeyip, etiketi üzerinde olmasına rağmen ürünü değiştirmediler.

Gerekçe olarakta o ürünün 3. Ürün olup bedavaya geldiğini ve değiştiremeyeceklerini söylediler. Böyle birşeyin mantık dışı ve tüketici haklarına aykırı olduğunu söylememe rağmen o kadar çok direttiler ki ürünü de mağazaya bıraktım ve yerine başka bir şey de almadım.

Karşılığında da "siz bilirsiniz" yanıtını aldım. Herhalde ürünümü de bir güzel başkasına satmışlardır. Bu olay Bursa Anatolium mağazası S**** Bey ile yaşanmıştır. Resmen yanıltıldığım için mahkemeye de başvuracağım.

Pınar 327 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi19 Eylül 2013

    2015218 Numaralı Şikayet Hakkında: Yaşadığınız durum üzücü ancak kampanya döneminde satılan ürünlerde kasada tekrar indirim uygulandığı için değişim yapılamamaktadır . Bu faturada ibraz edilmiştir. Ayrıca çalışanlarımızın tutumuyla ilgili gerekli uyarıda bulunulduğunu bildirmek isteriz. Bilginize sunariz. Saygılarımızla, Deichmann TR Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön