10 Şubat 2014

Deichmann Bot Üzerinde ki Kalıcı Lekeler!

Deichmann'dan bot aldım 01.28.2014 günü. Sadece 4 giydim kirlendi ve leke tutuyor silinmiyor hiçbir şekilde, kirleri ve lekeli görünüyor kalitesiz bir firma olduğunu sanmıyorum fakat bilgi eksiği olan bir personel var diyebilirim çünkü hiçbir şekilde anlatılmadı.

Benim aracım yok ve yol almak zorundayım yağmur suyu bile üzerinde benek benek oluyor. Kullanılışı zor bir ayakkabı tercih etmezdim uyarılsaydım. 80 tl bana göre iyi bir para ve bir çift kar botu aldım geçen yıl halen kullanıyorum mükemmel şimdi ben bu yeni botlarımı ne yapmalıyım iadeye götürsem siz ilgilenseniz?

Nil 355 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi11 Şubat 2014

    2285482 Numaralı şikayet hakkında: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Üründe yaşanan problemler ile ilgili en yakın mağazamıza başvurarak ürünün incelenmesini sağlamanız gerekmektedir. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön