Deichmann Bot Tabanlarından Açılma Yaptı

Oktay D. |

08.12.2014 tarihinde Pelikan Mall mağazasından aldığım Deichmann bot tabanlarından açıldı, derisi döküldü. Çorlu'da oturuyorum ve buraya en yakın şubeleri Çerkezköy, Şubat ayı başında mağazaya inceleme için ürünü götürdüm bana en kısa zamanda bilgi vereceklerini söylediler ve dedikleri gibi 1 hafta içinde bana kısa mesaj geldi. Üründe hata bulunmadığı kullanıcı hatası olduğu belirtildi, ben tekrar mağazaya gittim bu arada gittiğim yer 22 km 4 sefer oldu neyse; bana verilen fişi verdim botumu geri verdiler fakat değişmediğine dair belge yok. Belgeyi istedim bana belgeyi merkezden isteyip faks çekeceklerini söylediler. Şimdi belgeyi bekliyorum geldiğinde tüketici hakem heyetine başvuracağım ve para iadesi talep edeceğim.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay D.
  24 Şubat
  15:28

  yalnızca mail ile ne zaman ve nereden aldığımı sordular,bir daha arayan olmadı.Müşteriye karşı ilgisiz bir marka amaç sat ve kurtul.

 • 15 Şubat
  09:52

  2295063 Numaralı şikayet hakkında:

  Deichmann olarak değerli müşterimizin şikayetini en kısa sürede çözebilmek için e-mail yolu ile ürün ile ilgili detaylı bilgi talep edilmiştir ve ona göre müşterimizin şikayeti değerlendirilecektir.

  Saygılarımızla
  Deichmann TR,
  Müşteri İlişkileri