07 Şubat 2014

Deichmann Ayıplı Ürün Sattı.

Ankara 365 AVM de bulunan Deichmann mağazasından iki adet ürün aldım. Aldığım bot 59.90 tl değerindedir. Botu giydiğimde sol ayağımın tarak kemiğinin üstünü vurdu ve adım atamaz hale geldim. Belki ayağım alışır ümidi ile 3 gün de akşamlar iş dönüşü evde giydim.

31 ocak günü mağazaya ayıplı ürünü götürerek durumu anlattım. Yetkililer ürünün incelenip sonuç için bugün (7 şubat 2014) aramamı istediler. Mağazayı aradığımda ürünün tadilat yapılacağını değişim yapamayacaklarını belirttiler. Sol ayağımın üst tarafında adım atamayacak kadar acı verdiren hatalı ayakkabıyı tadilat ettirmek değil, iade etmek istiyorum.

Levent 78 Okunma

Cevaplar

 • Levent13 Şubat 2014

  Sevgili şikayetvar yetkilileri, Firma yetkilileri üstün körü inceleme yaparak ya da onu da yapmayarak ürünlerinde sorun olmadığını belirtmişlerdir. Ayakkabı sol ayağımı acıtıyor şikayetini hakem heyetine taşımak istiyorum. fatura ve sonrasında inceleme için ayakkabıyı bıraktığım evrakı size mail yoluyla ulaştırmak istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

 • Levent12 Şubat 2014

  Tüketici mahkemesi ile hak arayışımı sürdüreceğim.

 • Levent12 Şubat 2014

  slm sol ayağımı adım atınca ust bölümünden vuran ayakkabı için ne yapmalıyım acıyı çekerek giymeli miyim? Yoksa Ayağımı mı kontrol ettirmeliyim? Bu değişim benim bütçemi batırmaz, ancak sizin gibi ilgisiz ve sadece parayı düşünen firma yetkililerini ve firmayı batırır. Ben hakkım olanı istedim.

 • Deichmann Temsilcisi12 Şubat 2014

  Üründe üretimsel bir hata, kalıbında veya malzemesinde herhangi bir uyumsuzluk olmamasından dolayı değişimi onaylanmamıştır. Ürün model ve numara tercihi müşterilerimizin insiyatifinde olduğu için ve mağazalarımızda deneme imkanı sunulduğundan sarın alınmasından sonra memnun olunmaması durumunda değişim yapılamamaktadır. Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

 • Deichmann Temsilcisi10 Şubat 2014

  2282637 Numaralı şikayet hakkında: Müşterimizle şikayetini ortadan kaldırmak adına şikayet kayıtları tekrar değerlendirilerek en kısa sürede dönüş yapılacaktır Saygılarımızla Deichmann TR, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön