13 Şubat 2013

Deichmann Ayıplı Ayakkabısını İade Almıyor!

Aralık 2012'de Deichmann Kayseri Forum şubesinden Century Bot aldım. Ürünü 1 hafta kullandım. Deri diye satılan ancak laminasyon malzeme olduğunu sonradan anladığım malzeme daha 3 gün sonra kabarmaya ve kavlamaya başladı. Ayakkabının tabanı da açılmaya başladı. 2. haftasında fırsat bulup ürünü şubeye götürdüm inceleme talep edildi, incelemeden geldi tamir edildiği yazıyordu.

Alakası yok altına biraz yapıştırıcı sürüp yollamışlar, iade etmek istediğimde tekrar bıraktım birkaç gün sonra üretim hatası olmadığı için iade kabul edilmedi gelin ayakkabınızı şubeden geri alın dendi. Gidip almaya değecek bir ürün değil. Helal olsun Deichmann'a ki ucuz ayakkabı satıyorum diye Türkleri yanıltıyor!

Erhan 107 Okunma

Cevaplar

  • Deichmann Temsilcisi18 Şubat 2013

    1628836 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Üretimsel olmayan durumlarda değişim konusunda yardımcı olunamamaktadır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön