10 Nisan 2013

Deichmann Ayakkabının Kısa Sürede Deforme Olması!

Yaklaşık 4 ay önce deichmann neomarin pendik şubesinden borelli marka ayakkabı aldım.fakat ayakkabıyı 4 ay kullanabildim. Bu süre içerisinde ayakkabının tabanları eridi ve delindi. Ayakkabının burun kısmında yırtık meydana geldi. şubesine ayakkabının değişimi için başvurdum fakat 1 hafta sonra bana ürünün kullanıcı hatasından dolayı bu hale geldiği mesajla bildirildi. firmadan şikayetçiyim. kanuni haklarımı arayacağımı belirtmek istiyorum.

Üzeyir 67 Okunma

Cevaplar

  • Üzeyir12 Nisan 2013

    benim aldığım ayakkabı benzeri ürün 2 haftada parçalanmadıda 4 ayda parçalandı.daha önce ne zaman getirecektim ki.gerçi buda sizin için başarı ölçütüdür.kullanıcı hatasıymış 2 günde çizmesi dağılanlar var.

  • Deichmann Temsilcisi12 Nisan 2013

    1733104 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan mümkünse onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. Tüketici üründe yaşadığı sorunun ürünün kullanımı bırakarak en kısa sürede bizlere iletmekle yükümlüdür. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön