07 Mayıs 2013

Deichmann Ayakkabılar Yanlardan Patladı!

14/03/2013 tarihinde , Optimum - İzmir şubesinden, 15 ve 17 yaşlarındaki çocuklarım için 2 adet Victory Marka ayakkabı satın aldım. (Ft.No: L-284010) 3 haftaya kalmadan 2 çift ayakkabının da yan tarafları patladı. Bu kadar kısa sürede iki ayakkkabının da bu şekilde aynı yerden patlaması açıkçası beni şaşırttı.

Çünkü ben Deichmann firmasını sağlam büyük bir firma, ürünlerini de kaliteli bilirdim. Taki bu son alışverişime kadar. Ama yanılmışım. Ayakkabıları şubeye 07/04/2013 tarihinde teslim ettik. 2 hafta sonra verilen cevap: "Ayakkabıların bir çiftini patlayan yerlerini dikerek tamir ettik diğer ayakkabı ise kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır." Takdir sizlerin.! büyüksün Deichmann...!

Varol 73 Okunma

Cevaplar

  • Varol06 Haziran 2013

    27 Mayıs 2013 Tarihinde yazdığımız mesaja hala bir cevap verilmiş değil.

  • Varol27 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Geçen süreçte talebiniz üzerine iki ayakkabıyı da tekrar mağazaya teslim ettik. Aynı zamanda alınan ve 3 hafta gibi çok kısa sürede patlayan iki ayakkabının birine değişim imkanı verirken ötekine niye hiçbir işlem yapmadan iade ediyorsunuz. Biri fabrika hatası olurken diğeri nasıl kullanıcı hatası olabiliyor anlamak mümkün değil. İşte bizimde firma hakkında ifade ettiğimiz tezat tam da burada. Ya ikisini de değiştirin yada hiçbirini. Müşteri memnuniyetini bu şekilde mi sağlıyorsunuz.?

  • Deichmann Temsilcisi08 Mayıs 2013

    1783397 Numarali sikayet hakkinda: Müşterimizin şikayeti sonucunda kendisiyle iletişime geçilerek gerekli yönlendirme yapılmıştır. En kısa sürede müşteri memnuniyeti sağlanacaktır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön