Deichmann Ayakkabı Tabanında Yaşanan Problem!

Burhan O. |

19. 01. 2013 tarihinde İzmir Forum Bornovadaki mağazanızdan 2 adet ayakkabı satın aldım. Çok az kullanmış olmama rağmen bir tanesinin tabanında açılma meydana geldi. Ayakkabı ile birlikte Optimumdaki şubenize başvurdum. Tabandaki sorunun fabrikasyon olabileceğini, (presden) mağaza personeli ile görüşüp, ayakkabıyı bıraktım.

Bana söylenen ayakkabının durumu ile ilgili bilgi verileceği (tamir yada değişim). Böyle bir bilgi tarafıma ulaşmadı, daha sonra mağazadan ayakkabımın tamir edildiği şeklinde bir mesaj aldım. Ben ayakkabımın tamir edilmesini değil, değiştirilmesini istiyorum. Çünkü benim onayım alınmadan ayakkabının tamir edildiği şeklinde aldığım mesaj ben de firmanıza karşı hayal kırıklığı yarattı.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  18:24

  1683517 Numarali sikayet hakkinda:

  Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır.
  Bilginize sunariz.

  Saygilarimizla,

  Deichmann TR,
  Müsteri iliskileri