27 Haziran 2013

Deichmann Altı Ay Garantili Diye Sattılar Ama Öyle Çıkmadı!

Kayseri Park Deichmann mağazasından yaklaşık 2 ay önce 1 adet aldığım genç ayakkabısının, bir ay sonra renk karışması ve kenarlarında açılma olduğundan dolayı firmaya iade ettik.Sonuç kullanıcı hatası imiş. Renk karışması ve yanlardaki patlama nasıl kullanıcı hatası oluyor?Bunu hala anlamış değiliz. Tadilat yapılıp bize teslim edildi.Sadece 1 hafta sonra yine aynı şikayetlerle firmaya ayakkabıyı teslim ettik. Tabi yine oyalama taktiği , ardından kullanıcı hatası dendi.

Bahsi geçen firma yetkililerine buradan sesleniyorum; size müşteri bir kez lazım galiba.
Sanmayın ki kar ediyorsunuz.

Mustafa 121 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Temmuz 2013

    sayın deichmann firması, sizin garanti kapsamı dediğiniz şey tek taraflı inceleme .... sizce adil mi? daha 1 ay kullanılmadan 2 sefer patlama ve renk değişikliğinden dolayı, sattığınız ayakkabı size yollandı. sonuç kullanıcı hatası.. Haklısınız müşteri hatası MÜŞTERİNİZİN SİZİN MAĞAZANIZDAN ALIŞ VERİŞ YAPTIĞI HATA. doğrudur. sattığınız malın sonrasında arkasında duramıyorsanız, o müşteri bir daha bu hataya düşmeyecektir.

  • Deichmann Temsilcisi02 Temmuz 2013

    1868337 Numarali sikayet hakkinda: Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan tadilatı mümkünse onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır. 198607 numaralı kayıtla incelemeye alınan üründe kullanım sonucunda oluşan yırtıklar ve deformasyonlar oluştuğu için değişimi onaylanmamıştır. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

  • Mustafa30 Haziran 2013

    ayakkabıdaki üretimden kaynaklanan dayanıksızlık 2 ayrı sefer kullanım hatası olarak değerlendirilemez. kesinlikle bu mağazadan alışveriş yapmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön