Deichmann Alınan Ayakkabılar İki Ay Giyilemiyor!

İlhan S. |

1573939 nolu şikayetimde Deichmann'dan 25 Kasım 2012 tarihinde Memphis One marka ayakkabı aldığımı ve ürününün dış yüzeyinde soyulmalar olduğundan bahsetmiştim. 22 Ocak 2013 tarihinde birebir değişim olarak aynı markadan aldım. Alırken iki ay kullanamayacağım ve tekrar mağazanıza geri getireceğim dedim.

Aynısı oldu 15 Mart 2013 Cuma günü ayakkabının sağ tekinin sağ tarafından üst kısmının taban ile birleştiği yerden ayrılmış olduğunu gördüm. İlk aldığımda sadece 50 gün giydiğim ayakkabı markasını bu sefer 53 gün giyebildim. Böyle bir şey olamaz. Her iki ayda bir ürün değişiklik için mağaza mağaza gezmeyeceğim. Bu konuda firmanın tavrını sabırla bekliyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  10:22

  1691379 Numarali sikayet hakkinda:

  Müşterimizin önceki şikayetinde ürünün değişim yapılmıştır ki kendisinin ücret iadesi gibi bir hakkı olduğuda belirtilmiştir. Ancak müşterimiz ürün değişimi tercihinde bulunmuştur.
  Deichmann , müşteri memnuniyetini esas alarak kullanılmış ürünleri incelemeye alarak üretim aşamasında oluşan hatalardan kaynaklanan ve tadilatı mümkün olmayan durumlarda ürün değişimi yapmaktadır. Kullanım ve bakım uygulamalarına uygun kullanılmayan ürünlerde oluşan deformasyonlar tüketici kaynaklı olduğundan onarım yolu ile müşterilerimize yardımcı olunmaktadır.Mağazamıza başvurmanızı rica ediyoruz.

  Bilginize sunariz.

  Saygilarimizla,

  Deichmann TR,
  Müsteri iliskileri