17 Eylül 2013

Deichmann 10 Günde Ayakkabı 2 Numara Büyüdü!

07.08.2013 tarihinde Deichmann'dan aldığım ayakkabı 10 defa giymeden 2 numara büyüdü, ayağımdan çıkıyor. Ankara'daki mağazalarına götürdüğümde büyük almışsınız dediler. İncelemeye gönderdiler, yapılacak bir şey yok dediler. Aynı ayakkabının bir küçük numarasının ne kadar ayağımı sıktığını göstermek istememe rağmen bakmaya bile tenezzül etmeden yapacağımız bir şey yok deyip gönderdiler.

Serpil 71 Okunma

Cevaplar

  • Serpil 19 Eylül 2013

    Birincisi: Hiçbir şekilde telefonla bilgi vermiyorlar. Mutlaka gidip kendimiz mağazadan bilgi alabiliyoruz. İkincisi: Eğer sorun üretimden ve veya kullanılan malzemeden kaynaklı değilse bana bu genişlemenin neden kaynaklı olduğu anlatılmalı ki ben de ikna olabileyim. kimse 1 hafta giyip atmak için ayakkabı almaz. (en azından benim böyle bir lüksüm yok). İndirim döneminde 40 tl verip aldığım bir ayakkabıyı giyemiyorsam ne yapmalıyım. Buna cevap veren firma yetkilisinin kendisini benim yerime koyarak cevap vermesini rica ediyorum. Saygılar.

  • Deichmann Temsilcisi19 Eylül 2013

    2015903 Numaralı Şikayet Hakkında: Deichmann olarak degerli müsterimizin sikayeti dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendrime tarafimizdan telefon ile yapilmistir. Üründe üretimden kaynakli herhangi bir hata tespit edilmediginden dolayi degişim ya da iade islemi yapamayacagimizi üzülerek belirtmek isteriz. Bilginize sunariz. Saygilarimizla, Deichmann TR, Müsteri iliskileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön